x

درباره نارون‌ایت

فودکورت نارون واقع در طبقه سوم مرکز خرید نارون به ادرس قزوین خیابان فردوسی شمالی نبش کوچه رامین رامبد قرار دارد، کد پستی مرکز خرید نارون ۵۳۱۳۸-۳۴۱۳۹ و شماره تلفن آن ۰۲۸۳۳۳۵۴۸۵۲ می باشد. فودکورت نارون به عنوان اولین فودکورت استان قزوین از سال ۹۱  آغاز به کار نمود و در حال حاضر با گذشت ۸ سال با ۵ غرفه شامل یک غرفه کافی شاپ با برند کاروما و ۳ غرفه فست فود دیگر با برند های پلاک، چیلی و مدیترانه دایر می باشد. مدیریت این مجموعه برعهده اقای امیرعباس کریم طهماسبی بوده به همراه ۱۵ نفر کارمند مسئولیت خدمت رسانی به مشتریان محترم مرکز خرید نارون بخصوص بخش فودکورت نارون می باشند،
فودکورت نارون با مساحتی بالغ بر ۴۰۰ متر مربع را برای مبلمان سالن فودکورت در بخش میانی و فضای اطراف غرفه های آن می باشد که به ارائه انواع غذاهای فست فود، لبنانی، استیک، نوشیدنی‌های مختلف و دسرهای متنوع اختصاص داده است که در یکی از بهترین نقاط شهر قزوین جز پرتردد ترین فودکورت های استان می باشد. بهره گیری از کارشناس بهداشت مجرب این مجموعه را برای ارائه هر چه با کیفیت غذا ممکن می سازد.
لازم به ذکر است مرکز خرید نارون علاوه بر فودکورت دارای رستوران نمونه قزوین در طبقه اول با ارائه با کیفیت ترین غذاهای ایرانی و فرنگی ست و همچنین دربردارنده ۱۰ مغازه در طبقه همکف، ۹ مغازه در طبقه اول و ۱۴ مغازه در طبقه دوم ارائه دهنده خدمات به همشهریان قزوینی و مسافرین محترم می باشند.
سایت نارون ایت با استناد به تنوع رستوران های مجتمع نارون خدمتی نو برای رفاه حال مشتریان محترم می باشد که مشتریان می توانند با اعتماد کامل نسبت به ارائه خدمات شامل تهیه غذا از بهترین مواد اولیه، ارسال به موقع توسط نیروهای مجرب و آزموده لذت استفاده از غذاهای فودکورت نارون را دوچندان خواهد نمود.